Raskite mus

Rašės g. 4, 28197, Utena
Tel. (8 389) 63 800, (8 389) 802
Susisiekite el. paštu: komunalininkas@utenoskom.lt
Atsiskaitomosios sąskaitos:
LT41 7044 0600 0251 5055 AB SEB bankas (juridiniams asmenims)
LT67 7044 0600 0738 5442 AB SEB bankas (gyventojams)
LT84 7300 0100 0260 6098 AB Swedbank (gyventojams)

Administracija tel. (8 389) 63 802

VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
Tautgirdas Narbutas Direktorius tnarbutas@utenoskom.lt (8 389) 63 801 202
Rimantas Kaušylas Direktoriaus pavaduotojas r.kausylas@utenoskom.lt (8 389) 63 803 203
Aida Lasienė Administratorė komunalininkas@utenoskom.lt (8 389) 63 802 201
Aldona Staškūnienė Personalo inspektorė aldona.staskuniene@utenoskom.lt (8 389) 61 329 207

Atliekų tvarkymo skyrius tel. (8 389) 63 800

VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
GYVENTOJAMS
Nijolė Bagočiūnienė Vadybininkė n.bagociuniene@utenoskom.lt (8 389) 63 800 101
Gražina Ulčickienė Vadybininkė g.ulcickiene@utenoskom.lt (8 389) 63 800 101
Vita Speteliūnienė Vadybininkė komunalininkas@utenoskom.lt (8 389) 43 566 207
ĮMONĖMS
Stasys Bareikis Vyr. meistras s.bareikis@utenoskom.lt (8 389) 43 568 208
Birutė Pelakauskienė Dispečerė birute@utenoskom.lt (8 389) 43 568 208
Zita Putrimienė Buhalterė (sąskaitų rašymas) zita@utenoskom.lt (8 389) 63 809 210
BIOTUALETŲ NUOMA, SKYSTŲ ATLIEKŲ IŠSIURBIMAS
Stasys Bareikis Vyr. meistras s.bareikis@utenoskom.lt (8 389) 43 568 208

Buhalterija tel. (8 389) 63 806

VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
Irena Slavinskienė Vyr. buhalterė irena@utenoskom.lt (8 389) 63808 209
Zita Putrimienė Buhalterė zita@utenoskom.lt (8 389) 63809 210
Palmira Pečiūrienė Buhalterė palmira@utenoskom.lt (8 389) 63806 204

Energetikos ūkio skyrius tel. (8 389) 63 809

VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
Henrikas Eidžiulis Vyr. energetikas henrikas.eidziulis@utenoskom.lt (8 389) 63 809 210

Mechaninės dirbtuvės tel.: (8 389) 63 807

VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
Algis Sabelka Vyr. mechanikas a.sabelka@utenoskom.lt 8 389 63 807 102
Eimutis Žalėnas Garažo viršininkas komunalininkas@utenoskom.lt 8 389 63 807 102

Teritorijų tvarkymo skyrius tel. (8 389) 63 805

VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS MOB.TELEFONAS Kabinetas
Stasys Marcinkevičius Viršininkas komunalininkas@utenoskom.lt (8 389) 63 805 103
Gytis Stundžia Meistras gytis.stundzia@utenoskom.lt (8 389) 63 805 103
Jolanta Tumienė Meistrė j.tumiene@utenoskom.lt (8 389) 63 805 103
Gintautas Tumonis Meistras gintautas.tumonis@utenoskom.lt (8 389) 63 805 103
Alvyda Indrašienė Kapinių prižiūrėtoja komunalininkas@utenoskom.lt (8 686) 33 568  —

Viešųjų pirkimų organizatoriai tel. (8 389) 63 804

VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
Rasa Slavinskienė Pirkimų vadybininkė rasa@utenoskom.lt

 

(8 389) 63 804 205
Aida Lasienė Vadybininkė aida.lasiene@utenoskom.lt (8 389) 63 804 205