Pakuotės, pavojingų, didelių gabaritų atliekų ir kitų antrinių žaliavų surinkimas

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad kaip ir anksčiau, 2016 m. Utenos mieste ir rajone vieną kartą per ketvirtį bus renkamos pavojingos atliekos (galvaninių elementų, liuminescencinių lempų, akumuliatorių, panaudotų tepalų ir kt.), didelių gabaritų atliekos (baldų, buitinės technikos ir kt.) ir kitos antrinės žaliavos apvažiavimo būdu pagal nustatytą grafiką. Pakuotės atliekos (popierinės ir kartono, plastikinės, metalinės) Utenos mieste ir rajone (Utenos rajono seniūnijose) iš individualių pakuočių konteinerių (geltonos spalvos) bus surenkamos vieną kartą per mėnesį grafike nustatytomis dienomis.

Su atliekų surinkimo grafiku galima susipažinti UAB „Utenos komunalininkas“ interneto svetainėje  www.utenoskom.lt rubrikoje „Paslaugos/Atliekų  tvarkymas/Atliekų išvežimo grafikai“ arba savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt  rubrikoje ,,Aplinkos apsauga/Atliekų tvarkymas/Didelių gabaritų atliekų surinkimas“

Taip pat primename, kad gyventojai gali nemokamai aukščiau minėtas atliekas atvežti į Utenos rajone veikiančią atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Mockėnų kaime, Utenos rajone (prie Utenos regiono nepavojingų atliekų sąvartyno) (darbo tel. (8 389) 69 001) bei didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Rašės g. 4, Utenoje (darbo tel. (8 686) 75 466). Prieš pristatant savo transportu atliekas į šias aikšteles siūlome kreiptis nurodytais telefono numeriais. Taip pat papildomai informuojame, kad šios atliekos turi būti nesumaišytos su komunalinėmis atliekomis.