Mūsų įmonė vykdydama Utenos rajono savivaldybės  atliekų tvarkymo sistemos operatoriaus funkcijas  atliekas tvarko Utenos mieste ir visose seniūnijose. Tai atlieka atliekų tvarkymo skyrius. Čia galite sudaryti sutartis atliekų išvežimui, susimokėti už atliekų išvežimą.  Atliekų tvarkymo paslauga apima sekantį kompleksą paslaugų:

Skaityti daugiau

Mūsų bendrovė rūpinasi Utenos miesto švara ir grožiu. Teritorijų tvarkymas, žaliųjų plotų šienavimas, medžių bei gėlių sodinimas ir priežiūra, miesto gatvių, šaligatvių valymas ir remontas, gerbūvio atstatymo darbai – tai pagrindinės paslaugos, kurias UAB „Utenos komunalininkas“ teikia aplinkos tvarkymo srityje.
Žiemos laikotarpiu miesto gatvėse yra valomas sniegas, barstoma šlapia druska arba druskos – smėlio mišiniu. Nukasamas sniegas nuo šaligatvių, pabarstoma slidimą mažinančiomis medžiagomis taip rūpinamasi Jūsų saugumu.

Skaityti daugiau

UAB „Utenos komunalininkas“ eksploatuoja Utenos miesto gatvių apšvietimo tinklus. 2006 m. buvo įvykdyta apšvietimo tinklų rekonstrukcija, kurios metu senieji gatvių šviestuvai pakeisti naujais, ekonomiškesniais, energiją taupančiais šviestuvais. Po įvykdytos rekonstrukcijos mieste beveik neliko neapšviestų gatvių. Ši sistema kompiuterizuota, kad būtų lengviau valdyti ir prižiūrėti, greičiau pastebėti gedimus. Taip siekiama užtikrinti saugumą gatvėse tamsiu paros metu.
Taip pat UAB „Utenos komunalininkas“ vykdo miesto gatvių puošimo darbus švenčių metu. Gatvių šviestuvai puošiami šventiniais elementai, kurie miestui suteikia išskirtinumą, kelia šventinę nuotaiką.

Skaityti daugiau

UAB „Utenos komunalininkas“ nuomoja biotualetus, juos valo, išsiurbia jų turinį, pasirūpina dezinfekcija. Tokio tualeto nuoma – tai labai geras sprendimas švenčių metu, vykdant statybas ir pan. Dabar bendrovė turi 26 biotualetus. Galima sudaryti trumpalaikes biotualetų nuomos sutartis. Čia pateikiamos nuomos ir aptarnavimo kainos.

Skaityti daugiau

UAB „Utenos komunalininkas“ eksploatuoja Utenos miesto nuotekų surinkimo tinklus. Surenka, valo ir išleidžia į gamtinę aplinką paviršines nuotekas. Lietaus nuotekos susidaro lyjant ant gatvių, šaligatvių, aikščių, stogų ir kitų vandeniui nelaidžių paviršių. Lietaus nuotekų šalinimo sistemos paskirtis – greitai ir saugiai iškritusius atmosferinius kritulius pašalinti iš urbanizuotų teritorijų, kad lietaus metu nebūtų patvenktos gatvės, užlieti namų rūsiai, pramoninės ir komercijos patalpos, padaryti dideli materialiniai nuostoliai.

Skaityti daugiau