Rašės g. 4, 28197, Utena
Tel. (8 389) 63 800, (8 389) 802

Susisiekite el. paštu: komunalininkas@utenoskom.lt

 

Atsiskaitomosios sąskaitos:
LT41 7044 0600 0251 5055 AB SEB bankas (juridiniams asmenims)
LT67 7044 0600 0738 5442 AB SEB bankas (gyventojams)
LT84 7300 0100 0260 6098 AB Swedbank (gyventojams)
ADMINISTRACIJA Tel. (8 389) 802
VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS KABINETAS
Tautgirdas Narbutas Direktorius tnarbutas@utenoskom.lt (8 389) 63 801 202
Rimantas Kaušylas Direktoriaus pavaduotojas r.kausylas@utenoskom.lt (8 389) 63 803 203
Aida Lasienė Administratorė komunalininkas@utenoskom.lt (8 389) 63 802 201

 

ATLIEKŲ TVARKYMO SKYRIUS Tel. (8 389) 63 800
VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
GYVENTOJAMS
Nijolė Bagočiūnienė Vadybininkė n.bagociuniene@utenoskom.lt (8 389) 63 800 101
Gražina Ulčickienė Vadybininkė g.ulcickiene@utenoskom.lt (8 389) 63 800 101
Vita Speteliūnienė Vadybininkė komunalininkas@utenoskom.lt (8 389) 63 800 207
ĮMONĖMS
Stasys Bareikis Atliekų tvarkymo skyriaus viršininkas s.bareikis@utenoskom.lt (8 389) 43 567 208
Birutė Pelakauskienė Vadybininkė birute@utenoskom.lt (8 389) 43 567 208
Zita Putrimienė Buhalterė (sąskaitų rašymas) zita@utenoskom.lt (8 389) 63 809 210
BIOTUALETŲ NUOMA, SKYSTŲ ATLIEKŲ IŠSIURBIMAS
Stasys Bareikis  Atliekų tvarkymo skyriaus viršininkas s.bareikis@utenoskom.lt (8 389) 43 567 208

 

BUHALTERIJA Tel. (8 389) 63 806
VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
Irena Slavinskienė Vyr. buhalterė irena@utenoskom.lt (8 389) 63808 209
Zita Putrimienė Buhalterė zita@utenoskom.lt (8 389) 63809 210
Palmira Pečiūrienė Buhalterė palmira@utenoskom.lt (8 389) 63806 204

 

ENERGETIKOS ŪKIO SKYRIUS Tel. (8 389) 63 809
VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
Henrikas Eidžiulis Vyr. energetikas henrikas.eidziulis@utenoskom.lt (8 389) 63 809 210

 

MECHANINĖS DIRBTUVĖS Tel. (8 389) 63 807
VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
Algis Sabelka Vyriausias mechanikas a.sabelka@utenoskom.lt 8 389 63 807 102
Eimutis Žalėnas Darbų vadovas komunalininkas@utenoskom.lt 8 389 63 807 102

 

TERITORIJŲ TVARKYMO SKYRIUS Tel. (8 389) 63 805
VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS MOB.TELEFONAS Kabinetas
Stasys Marcinkevičius Darbų vadovas komunalininkas@utenoskom.lt (8 389) 63 805 103
Gytis Stundžia Teritorijų priežiūros skyriaus viršininkas gytis.stundzia@utenoskom.lt (8 389) 63 805 103
Jolanta Tumienė Darbų vadovė j.tumiene@utenoskom.lt (8 389) 63 805 103
Alvyda Indrašienė Kapinių prižiūrėtoja komunalininkas@utenoskom.lt (8 686) 33 568  —

 

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ ORGANIZATORIAI Tel. (8 389) 63 804
VARDAS, PAVARDĖ PAREIGOS EL. PAŠTAS TELEFONAS Kabinetas
Rasa Slavinskienė Viešųjų pirkimų specialistė rasa@utenoskom.lt

 

(8 389) 63 804 205